Відома українська телеведуча, директор Школи леді реаліті-шоу "Від пацанки до панянки", Ольга Фреймут опублікувала правила, які, на її погляд, допоможуть кожній українці наблизитись до своєї мрії та зробити блискучу кар'єру.

Отже, серед ключових рекомендацій, які озвучила Фреймут - грамотний вибір компанії-роботодавця, а також не звертати уваги на зарплату. Дев'ять правил, які допоможуть зробити кар'єру, ведуча розмістила на своєму каналі в Тelegram.

Правило 1: рухайтесь до мрії

Навіть якщо це дуже важлива компанія, з дуже гучним ім'ям - все одно йдіть туди. Колись в Англії я проходила стажування на ВВС. Нехай мені там не платили, ніхто не знав, як мене звуть. Але потім, в кінці кінців, саме це стажування допомогла мені стати успішною в Україні ", - поділилася Ольга.

Від моди треба стояти осторонь. Приблизно так сказав Оскар Уайльд. Платтю YSL -7 років, торбинці Chanel - 5... А ви страждаєте на моду? Чи дбаєте про стиль?

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Популярні новини зараз

Підопічна Потапа Андраде стала ведучою "Орел і Решка": по стопах Тодоренко і Нікітюк

Солістка Go_А Катя Павленко і Manizha "подружилися" напередодні Євробачення: "Ніякої злоби один до одного"

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

Правило 2: Вибирайте роботу, а не зарплату.

На початку кар'єри зірка радить спершу зробити свою репутацію, а вже потім, коли ви будете всезнаючим майстром у своїй справі, можна вимагати високу зарплату.

Правило 3. Якщо ви переросли зарплату - вимагайте більшого.

"Поки Ви не попросите, ніхто вам добровільно не підвищить ваш гонорар", - вважає Фреймут.

Якщо вами не дорожать, тоді говоріть "до побачення" і йдіть туди, де за ваш рівень знань будуть платити. Втім, об'єктивно оцінюйте свої вміння.

Правило 4. Стійте осторонь від інтриг.

"Навіть якщо ви дуже любите палити і обговорювати всіх - не обговорюйте, стримуйтеся. Тому що потім всі почнуть дружити проти вас. І скажуть, що ви велика пліткарка, і вас звільнять, а вам цього не треба", - зазначила Ольга.

Правило 5. Дружіть з потрібними людьми.

Потрапивши в колектив, дивіться, з ким більше рахуються, хто користується авторитетом. Варто в перші дні побути підлизою, це вам потім стане в нагоді.

Правило 6. Не бійтеся конфліктів.

"Але не просто конфліктуйте, тому що у вас, вибачте, критичні дні або ви вже літня жінка, і у вас клімакс. Якщо ви конфліктуєте, то обов'язково це робіть заради результату. Кричіть, висловлюйтеся, але домагайтеся свого", - порадила телеведуча.

Правило 7. Не засиджуйтеся у декреті.

Максимум півроку, а далі просіть, щоб вам допомагали сидіти з дитиною. Адже якщо дуже довго сидіти в декреті, три роки або п'ять, то ви потім повернетеся і не впізнаєте своїх колег, а вони не впізнають вас. Уже всі будуть користуватися іншими парфумами і по-іншому себе вести. Ви вже не зможете з ними бути на одній хвилі.

Правило 8. Звертайтеся до своїх колег на "Ви".

Коли ви звертаєтеся на "ти", вас легко кудись послати, і вам легко послати інших. А така формальність збереже ваші відносини в хорошому стані.

Правило 9. Не робіть чужу роботу.

Навіть коли на вас тиснуть, вас шантажують. Якщо вже дуже хочуть, щоб ви зробили за кого роботу, тоді просіть за це гроші.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Фреймут з котами налаштувала проти себе майже усіх українців.