Відома українська співачка Тіна Кароль дуже активно веде свою сторінку Instagram і часто показує фоловерам знімки з життя. Так, нещодавно знаменитість з сином Веніаміном знялися в дуже зворушливій чорно-білій фотосесії на тлі моря.

За 16 годин трепетні кадри набрали трохи більше 43 тис. лайків, а фанати помітили, що син помітно подорослішав і все більш стає копією покійного батька. "Душевні! Красиві!!!", "ЦЕ ТАК МИЛОООО", "Милота, Веня так виріс, мамина гордість, наша гордість, ми дуже сильно любимо вас", "Просто маленький Женя поруч...копія)", "які ви чудові! дай Бог здоров'я вам і вашим близьким", "Венька зовсім великий став, скоро вже і маму наздожене. Гарний такий", "ще трохи, і Веня буде зростом з вами! дуже красиві", "Ваш син дивно схожий як на Вас,так і на свого батька!", - взялися коментувати шанувальники.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Тіна Кароль вирушила на презентацію VOGUE Art Issue в яскраво-помаранчевому платті. Дизайнерське рішення прийшлося не до смаку фанатам артистки. Також співачка поділилася кадром з фотокниги "Тіна Кароль. Одним кадром", однак фанатів стривожив блідий вигляд кумира.