У суботу, 19 травня принц Гаррі і актриса Меган Маркл нарешті повінчалися в каплиці святого Георгія у Віндзорі, Великобританія. Так, серед гостей були члени королівської родини і багато голлівудських зірок. Наречена прибула до каплиці разом з мамою, в той час як Гаррі зі своїм шафером принцом Вільямом прийшли пішки, вітаючи на шляху британців.

Однак батько на весілля дочки так і не приїхав. Він повинен був вести її до вівтаря. Замість вівтаря і Лондона батько Меган залишився вдома, дивлячись церемонію. Відразу після вінчання Томас Маркл розповів про свої почуття порталу TMZ. За словами Томаса, весілля було дуже зворушливим і чарівним. Він не пропустив жодної хвилини трансляції.
«Моя дівчинка дуже красива сьогодні, вона виглядає дуже щасливою. Я хотів би бути там і підтримати її в такий відповідальний день. Я бажаю їм багато любові і щастя».
Офіційна причина його відсутності - недавня операція на серці. Однак, за кілька днів до торжества з'ясувалося, що Томас робив постановочні фотографії для преси на чому заробив чималі гроші. І хоча він запевняє, що робив це в інтересах королівської сім'ї, багато шанувальників йому не вірять. Так, до вівтаря Меган повів батько Гаррі, принц Чарльз.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що молоде подружжя принц Гаррі і Меган Маркл, вирушать у весільну подорож восени через офіційні заходи, на яких повинні бути за статусом. Швидше за все, це буде Намібія, де вони працювали волонтерами ще на початку своїх відносин.

Молоде подружжя не раз натякали, що поїдуть в південно-африканську країну, яка славиться своєю дикою природою і віддаленістю. За наявними відомостями, місце вже пригледів Гаррі – це новий готель, ніч в якому коштує $700. Комплекс складається з шести бунгало, розташованих на значній відстані один від одного.