Майбутнє подружжя Меган Маркл та принца Гаррі узгодило список запрошених музикантів на весілля 19 травня, які будуть виступати на їхньому вінчанні у каплиці Святого Георгія в Віндзорському палаці. Про це сповістила прес-служба Кенсингтонського палацу у Twitter.

Музичний супровід складатиме зведений інструментальний склад з музикантів оркестру під керівництвом Крістофера Уорррен-Гріна, Національного оркестру BBC з Уельсу і Англійського камерного оркестру та Філармонії. Диригентом стане музичний керівник церковних колективів Джеймс Вівіан.
Крім оркестру, церемонію супроводжуватиме хор каплиці Святого Георгія, який складається з 23 хлопчиків-хористів і 12 дорослих, хор Королівства під керівництвом диригентки Карен Гібсон, а також ансамбль державних трубачів.
Кентстинтон на своїй сторінці особливо відзначив таких гостей, як 19-річного віолончеліста Шеку Канні-Мейсон (переможець конкурсу BBC Young Musician 2016), сопрано Елін Манахан та трубач Девід Блекеддер.

Для своєї церемонії Гаррі і Меган обрали чимало відомих гімнів і хорових творів, однак про інші виступи зірок на королівському весіллі поки не розголошується.

Раніше "Знай.ua" повідомляв про те, що британське весільне агентство Брайд Букс озвучило витрати на церемонію одруження принца Гаррі і Меган Маркл.Рівно через місяць, 19 травня, відбудеться найочікуваніша подія року — весілля принца Гаррі і Меган Маркл .Як повідомляє агентство Брайд Букс, вартість весілля становить майже 46 мільйонів доларів. Сама церемонія коштує близько 3 мільйонів доларів. За локацію королівська сім'я заплатить $500 тисяч, за їжу — $409 тисяч. Вартість костюма принца Гаррі склав 12 тисяч, а сукні, макіяжу та зачіски Меган Маркл — $445 тисяч.Найдорожчою розкішшю виявилася безпека. Всіх присутніх на святі будуть охороняти професійні снайпери і поліцейські під прикриттям. На безпеку королівська сім'я витратить 43 мільйони доларів.