Російський актор Дмитро Дюжев став 999-м артистром країни-агресора, який поповнив "Чистилище" сайту "Миротворець".

Про символічний номер Дюжева повідомили на сторінці "Миротворця" у Facebook. 39-річний актор свідомо порушував державний кордон України та гастролював в окупованому Росією Криму.

У травні цього року Дюжев виступав у Севастополі у спектаклі "Вільна любов". На одній сцені з ним були Сергій Никоненко, Тетяна Лютаєва і Дарія Фекленко. Вони також присутні у "Чистилищі".

Дюжев відіграв десятки ролей у російських фільмах та серіалах. Прославився актор завдяки кримінальному серіалу "Бригада", де він грав Космоса - одного з найкращих друзів головного героя, який мав наркотичну залежність.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російська акторка Анастасія Заворотнюк, яка грала няню Віку у популярному серіалі, також опинилась у "Чистилищі".

Популярні новини зараз
Слідом за Одесою: експерт назвав наступне місто, якому загрожує блекаут Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія
Показати ще