Не встиг вщухнути скандал навколо артиста Віталія Козловського, як уже розгорівся новий. На цей раз під прицілом у користувачів соціальних мереж опинився український "холостяк", співак Рожден Анусі: він повинен приїхати до Львова з концертом, однак це вже під великим питанням. Українці дізналися, що Анусі неодноразово виступав на російській сцені, чого Козловському, наприклад, не пробачили, і пообіцяли зірвати концерт, який заплановано на 21 травня в Києві.Фотографії афіші опублікував на своїй сторінці в Twitter користувач ȠpuŦyƛA-С, зазначивши, що Рожден виступить замість заслуженого артиста України Віталія Козловського, який раніше потрапив в центр скандалу через концерт в Москві на 9 травня."Замість скасованого концерту Віталія Козловського, у Львові організують концерт Рождена Анусі, який часто гастролює в Росії", - пише користувач. Що ж, здається, в скандальній історії спостерігається ще один "цікавий поворот".

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Концерт Рождена в Москві


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що депутати звернулися до Президента України Петра Поршенка з проханням розібратися у скандальній ситуації з Віталієм Козловським. Співак відвідав марш на честь Дня Перемоги, який пройшов в Москві, а коли повернувся до України, заявив, що ветерани скрізь однакові і немає в його вчинку нічого ганебного. Як ви вже знаєте, українці подібної сміливості не зрозуміли і не пробачили.

"Вважаємо це не лише величезною ганьбою і запроданством, а й наругою над пам'яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави в російсько-українській війні, що і досі триває на сході. Переконані, що така аморальна особистість не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом Президента України від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне "за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", - йдеться у зверненні депутатів.