Скандальний український співак і автор пісень Віталій Козловський дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram. Нещодавно артист роздягнувся повністю, але на цей раз все-таки показав знімок в одязі. Ну, не зовсім. Щоб хоч якось похвалитися фігурою, знаменитість зробив з сорочки короткий топ.

"Сам собі стиліст #оноивидно #амнепофиг #нуивсе #съемкиклипа #шльопанці #рожева #сіль", - лаконічно підписав кадри Козловський. Фанатки одразу ж взялися коментувати побачене: "ти прекрасний", "А можна і мені такого стиліста ?", "Та як так можна, за екраном купа дівок слинки пускають", "Нічо такий стиліст", "Треба ж так мучити жінок! Ідеально красивий !!!", "Совість є бути таким красивим ?", "А фігурка, нямммм)". Знайшлися й ті, хто відзначили, що поведінка Віталія все більше котиться до дна: "Стрьомно виглядає перша фотка", "Дуже гонористий!", "Не можу повірити, що ти у Львові народився ((((. Фуууу", "Фотки з крайності в крайність! видали", "Перше фото ДИВНЕ, щось у ньому не так", "Дурень ти, а не стиліст...прикро що за таким тілом не видно душі(((", "Потихеньку Віталік зїзджає з глузду ((", "Локація супер, а той хто на фото - ну фуууу, занадто видно самозакоханий".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віталій Козловський вирішив роздягтися повністю, прикривши сороміцькі місця великим смайликом сердечка. Віталій нарешті став обговорюваним, однак далеко не з кращого боку. Також артист виявився вільним, але здається, все ще не може пережити розставання. Так, на своїй сторінці він знову почав нити і філософствувати. А ще знаменитість їздив в Мюнхен і судячи з усього місто припало йому до душі, адже Козловський навіть повитирав спиною всі місцеві бордюри.