Актриса відвідала церемонію вручення премії AFI Life Achievement Авард.
Голівудська красуня Дженніфер Еністон, яка розлучається з чоловіком, просто захопила шанувальників своїм зовнішнім виглядом і прекрасною формою на церемонії вручення премії AFI Life Achievement Award.

На церемонії її побачили в компанії своєї колеги і давньої подруги Кортні Кокс, яка, до речі, тільки надумала виходити заміж.

Для випадку Джен вибрала облагающее чорне сукні, яка підкреслювала її струнку фігуру. Доповнювали образ прикраси, босоніжки і розпущене волосся. Багато відзначили, що після розлучення Еністон стала виглядає набагато краще і навіть покращала.

"Знай.uа" нагадує, що днями актриси, відомі разом з культового серіалу "Друзі" Кортні Кокс і Дженніфер Еністон з'явилися на церемонії вручення премій AFI Life Achievement Award разом в чорних приталених сукнях в підлогу. Можливо, вони зробили це, щоб вигідніше виглядати разом на сцені, вручаючи премію.

Еністон і Кокс зустрічаються не тільки на офіційних заходах і на зйомках. Жінки дуже зблизилися і дружать протягом вже багатьох років. Кортні навіть була подружкою нареченої на весілля Дженніфер. І хоча її шлюб розпався, все ще міцна дружба, і вони часто бачаться в неформальній обстановці.

Також нагадуємо, що відомій актрисі Дженніфер Еністон майже 50, але вона виглядає в рази молодше. Жінка вирішила поділитися своїм секретом молодості і виявилося, що він стоїть не більше 15$.

Час ніби невластно над Еністон і вона навіть у свої 49 років виглядає не гірше, ніж у період зйомок у культовому серіалі "Друзі", де вона зіграла красуню Рейчел. В одному з інтерв'ю вона зізналася, що всі дев'ять років зйомок на обід вона замовляла салат Кобб. Однак не він є її секретом молодості, хіба що стрункості.

Дженніфер Еністон вважає найважливішим прийомом їжі – сніданок. Актриса розповіла, що щодня вранці готує собі смузі з протеїну з ягодами і фруктами. Найважливішим інгредієнтом її сніданку стає пептид морського колагену, який можна придбати в будь-якій аптеці.