Зірки Голлівуду витрачають мільйони доларів на те, щоб залишатися молодими і привабливими довгі роки.

Щоденні косметологічні процедури, особисті візажисти, перукарі, стилісти - витрати американських красунь на б'юті-продукцію можна порівняти з бюджетом маленької бананової республіки.

Знаменитості намагаються ніколи не потрапляти в кадр "без обличчя", однак іноді папараці все-таки примудряються зловити в об'єктив актрис і моделей без звичного шару макіяжу. І тоді раптом виявляється, що вони - такі ж жінки, як і мільйони інших.

У більшості випадків ми бачимо, що їх шкіра теж неідеальна, а без тонального крему і консілера вони виглядають втомленими.

Популярні новини зараз
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
Показати ще

Однак деякі зірки здаються свіжими і відпочилими навіть без косметики і доводять: вони мають природну красу, і не дарма їм заздрять мільйони дівчат у всьому світі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Джамала показала своє справжнє обличчя.