Відома українська співачка Настя Каменських заявила, що її особисту сторінку зламали. У зв'язку з цим Потап написав повідомлення в Мережі. Про це повідомляє Clutch.

Настя поскаржилася передплатникам в соціальній мережі, що у неї вкрали блозі. "Всі деталі в останньому пості", – йдеться в повідомленні.

"Якщо ви не помітили, "NK-блог" зазнав деяких змін. По-перше, ведучий: він став більш симпатичним і інформативним, ніж попередня кучерява і недолуга телиця, яка розповідала вам нецікаво про нецікаве. А тепер буде цікаво і весело", – заявив репер Потап.

Все це була всього лише жарт, яку фанати Насті оцінили. "У Насті такий сміх за фоном", "Чекаємо Потапа і його жарти", "Так мило", "Настю поверніть нам не вистачає наших кучерів", "Потап і Настя, ви вогонь!".

Нагадаємо, один із суддів популярного шоу "Голос країни 8" Сергій Бабкін потрапив в курйозну ситуацію, вибираючи учасника на сліпих прослуховуваннях. Артист розвернувся до учаснику, навіть не почувши його голосу.

Крім того, відома українська поп-співачка Настя Каменських, яка провела відпустку в Маямі разом з Потапом та іншими колегами, здивувала своїх шанувальників новим відвертим фото.

Дивіться сюжет про співаків

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", у Мережі з'явилося пікантне фото екс-подружжя.