Відомий британський шеф-кухаря і зірка кулінарних шоу Джеймі Олівера надовго запам'ятає свій день народження, адже його прийшли привітати безліч шанувальників.

Вони влаштували для нього справжнє шоу з костюмами і театралізованими постановками. Відео з привітання Олівер розмістив в Facebook. У шеф-кухаря був ювілей - 40 років. Всього зібралося кілька тисяч його фанатів, щоб привітати зі знаменною датою.

Happy Birthday, Jamie!

It's the boss man's birthday today! Here's a nice little throwback to when we made him cry on his 40th at Jamie Oliver HQ. Happy birthday, Jamie! 🎂🎉🎈

Posted by Jamie Oliver on Saturday, 27 May 2017

Шоу супроводжувалося піснями і танцями. Люди тримали плакати, де були написані привітання для іменинника. Шанувальників було настільки багато, що вся дія вже нагадувало якусь акцію.

На завершення святкового шоу Олівера чекав головний сюрприз. Йому потрібно було задути свічки на великий білому торті. За словами самого Олівера, це - найкращий день народження в його житті і він запам'ятає його надовго.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, американська теледіва Кім Кардашьян підготувала своєму чоловікові незвичайний сюрприз до дня народження.