Всесвітньо відомий американський музикант Ніл Даймонд заявив про завершення кар’єри через важку хворобу, яка більше не дає йому нормально працювати.

Цю вістку оголосили на офіційному сайті артиста.

24 січня Нілу Даймонд виповниться 77 років. Останнім часом здоров'я музиканта погіршилось, він останні роки сильно страждає через хворобу Паркінсона.

Відзначається, що до вирішення перервати гастрольну діяльність співак прийшов під час туру, присвяченого 50-річному ювілею своєї кар'єри, на цьому наполягли лікарі. Даймонд скасував концерти, заплановані на березень, в Австралії і Новій Зеландії.

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

При цьому співак підкреслив, що з великим розчаруванням змушений прощатися зі сценою назавжди. Минулі 50 років, проведені з фанами, за словами Даймонда, були для нього великою честю.

Артист також вказав, що відмова від концертної діяльності зовсім не говорить про її повний відхід на пенсію. Даймонд повідомив про плани і далі писати і записувати пісні.

У 2002 році журнал Billboard назвав Даймона одним з найкращих та найуспішніших виконавців категорії Adult contemporary (так званої сучасної музики для дорослих) після Елтона Джона і Барбри Стрейзанд.

Також Ніл прославився і як автор пісень, які виконували різні співаки.

У його добірку три десятки альбомів. А копії проданих платівок перевалило далеко за 120 мільйонів примірників. Понад 50 мільйонів розкупили американські фанати.

Даймонд виконує культову пісню l, You'll Be A Woman Soon, 1967

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", культовий гурт The Smiths возз'єднається заради виступу з оркестром.