Фронтмен гуртів "Тартак" і "Був'є" Сашко Положинський розповів про те, як ставиться до еміграції.

Відповідаючи на запитання під час чату з користувачами на сайті видання "Главред", Положинський відверто розповів про моменти слабкості, які у нього бувають, як і в кожної людини. У такі хвилі в музиканта виникає, за його словами, "малодушне бажання" виїхати до іншої країни.

Але такий стан швидко минає, оскільки він не втрачає віри в людей і в Україну.

"Донедавна я взагалі навіть не думав про еміграцію. Але останні пару років такі думки час від часу навідують мене. Розумію, що за межами України довго не витримаю, та й нікому я там не потрібен, бо нічого й не вмію робити, крім написання пісень українською мовою — а кому вони там потрібні. Однак у певні моменти кричущі прояви відсутності мудрості в одних та бодай мінімальної порядності в інших викликає малодушне бажання кинути все і банально втекти. На щастя, такий стан швидко минає, бо одразу знаходиться безліч причин і приводів, щоби відновити віру в людей і в країну. Вважаю, що можна бути патріотом і проживати за кордоном. Але є кілька принципових моментів, серед яких готовність кинути комфортне життя за кордоном і повернутися в Україну, якщо виникне нагальна потреба у цьому", - поділився своїми роздумами музикант.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олександр Положинський поділився власним досвідом їзди на автомобілі зі швидкістю 50 км/год.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська з'явилася в компанії елегантного чоловіка в окулярах - зовсім не схожий на Узєлкова: "Допомагає..."

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Показати ще