Скептики проти ліриків – цьому протистоянню, напевно, ніколи не буде кінця. І хоча прийнято вважати, що дівчата бувають сліпі у своєму виборі другої половинки, актори популярного серіаліті "Київ вдень та вночі" доводять інше.

Найбільше запам'яталися глядачам усіх сезонів безперечно два протилежні герої – Бодя (Богдан Шелудяк) та Саша (Олександр Озолін, він же "Оз").

Друзі по життю і кардинально різні за характерами, вони неодноразово потрапляли у незручні, кумедні, а іноді – неймовірні ситуації.

Популярні новини зараз
"Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Виплати 4 тисячі євро: як отримати Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

Наприклад, Оза хлібом не годуй, дай тільки влізти в якісь проблеми. Безробіття і легковажність дивом вживалися із романтичною натурою. Але із прекрасною статтю Сашкові чомусь не таланило – все закінчувалося так само швидко, як і починалося.

Чого варте тільки знайомство із художницею, котра виявилася ще тою "темною конячкою" – запросила довірливого,закоханого по вуха хлопця до себе, аж тут маєш, виявилася зарученою. З-за кордону випадково прилетів її обранець, влаштував істерику і ніби у традиційних анекдотах, Озоліну мало не довелося ховатися у шафі.

Потім у юного мрійника з'являється ще й непереборне бажання подорожувати. Він бере із собою Марго (Рита – донька заможного бізнесмена, намагається втекти від опіки батька, і вдає, що Сашко може бути її нареченим – ред.).

Дивіться: Київ вдень та вночі, Саша і Рита

Та красуня-білявка звикла жити у розкоші, тому зовсім скоро автостоп їй набридає, і турист-початківець залишається сам-на-сам, посеред безлюдної дороги і без копійки у кишені.

Пряма протилежність йому – Богдан. Стандартний образ ловеласа з "Київ вдень та вночі" за типом голлівудських фільмів підкорює дівчат за лічені хвилини. На його рахунку, тисячі розбитих сердець. Підступна співачка, фотограф, випадкові знайомі і навіть фіналістка шоу "Топ-модель по-українськи". Жодну не витримав і так не знайшов свого щастя.

За сюжетом він легше знаходить варіанти у складних ситуаціях, ніж Сашко. Приміром, коли потрібні гроші на утримання дитини (так, він ще й "супер-тато", але з мамою чомусь не живе) він відкриває власний бізнес із продажу випічки, їздить на зйомки, іноді й у стилі "ню", все, аби у маленької донечки був достаток.

Тому питання досі залишається відкритим для фанатів, що ж переможе у підсумку: зовнішність, чи щире серце.

Дивіться: Київ вдень та вночі, весілля Оза та самотній Богдан

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий український виконавець отримав визнання за кордоном.