Російський співак Сергій Лазарєв ніколи не приховує від шанувальників особисте життя. Все частіше на особистій сторінці артиста в Instagram з'являються фото його сина, а тепер виконавець показав фанатам свою маму, розповідає Joinfo.ua.


На сімейному селфі Сергій показав фанатам найціннішу людину в житті.
«З мамулькой....» - мило підписав фото Лазарєв.

Валентина Вікторівна – дуже приваблива жінка, а її син – її точна копія, вважають прихильники артиста.
«Які ви гарні!, Таке миле фото. Мамуля з коханим синочок. Час, проведений зі своєю сім'єю безцінне., Як мило! У вас приголомшлива мама!, Які гарненькі , мамусю у Вас класна і дуже добра, Сергій ви дуже схожий на маму!, Стільки доброти і тепла в одному фото)дуже Красиві,тільки Микити не вистачає, Красиві! Щасливі! І дуже схожі» - розсипалися фанати в компліментах.

Сергій Лазарєв, як і багато інші знамениті люди, виховувався у неповній сім'ї. Його батьки В'ячеслав Юрійович і Валентина Вікторівна розлучилися, коли Сергій і його брат Павло були ще зовсім маленькими. Так, хлопчиків виховувала мама.
Старання Валентини Вікторівни не пройшли даром. Лазарєв багато засвоїв і тепер він дарує теплоту своєму маленькому синові Микиті, якого фанати артиста просто обожнюють.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в Кремлівському палаці днями відбулося шоу російського художника і модельєра Валентина Юдашкіна. Святкування талановитого творця відвідало дуже багато відомих артистів. Ані Лорак, звичайно ж, була присутня на заході улюбленого кутюр'є. Мережа зацікавило фото, де Лорак інтимно позує з Сергієм Лазарєвим, який обіймає її за талію. Зірки були помічені разом не раз, але обидва стверджують, що між ними виключно дружні стосунки. Вони знайомі вже багато років, але є в цьому і любовний підтекст - поки невідомо.