Справжню українську музику за всі роки незалежності нічого не змінювало так сильно, як Революція Гідності.

Відповідну думку в коментарі "VIP" висловив лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський.

Артист вважає, що саме Майдан став рушійною силою для багатьох людей, а представники шоубізу не стали виключенням – народилася ціла епоха, нова культура:

"Люди почали більше уваги приділяти українській музиці. Але і сама музика, крім того, що отримала додаткові можливості й імпульс для розвитку, нарешті під певною протекцією з боку держави, ще й отримали велику кількість нових артистів, нових імен. Зараз якраз той період, коли виросло перше покоління українських незалежних музикантів. Це люди, які були народженні вже в незалежній Україні, або люди які народились перед виникненням України як незалежної держави", - підкреслив він.

За словами Положинського, музиканти більше не бояться бути більш щирими і почали активно вдосконалювати свої професійні вміння. Адже коли є слухачі – то значить є заради кого змінюватися:

Популярні новини зараз

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "збільшити груди і приховати живіт"

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Не встиг набрати висоту: літак розбився під час зльоту, є загиблі та поранені

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще

"Саме зараз велика кількість цих музикантів почали себе проявляти на високому професійному рівні. Так що це процес двохсторонній. З одного боку є кому слухати і для кого грати. З іншого – є кому грати і для кого це робити", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сашко Положинський зізнався, чому і досі залишається холостяком.