Гурт Linkin Park зіграв у Лос-Анджелесі концерт, присвячений колишньому учаснику Честеру Беннінгтону, який вчинив суїцид цього літа.

"До біса депресію!", - скандували музиканти. Саме цей психічний розлад став причиною того, що Беннінгтон наклав на себе руки. Учасники Linkin Park назвали своє шоу святом, а не трауром, адже вони пригадували найяскравіші моменти життя померлого артиста.

На концерт завітали такі відомі виконавці та гурти, як Blink182, Sum 41, Yellowcard, System of a Down, Avenged Sevenfold та No Doubt. Вони чуттєво виконали пісні, які раніше співав Беннінгтон.

Піаніст та вокаліст Linkin Park Майк Шинода присвятив померлому приятелю пісню Looking For An Answer

Популярні новини зараз
"На кордоні вже чекають ТЦК": нардеп заявив про депортацію українців із США та ЄС 5 простих способів захиститися від кліщів, про які багато хто забуває У травні деякі пенсіонери можуть не отримати виплати Яка довідка збільшить пенсію на 1038 грн: пенсіонерам дали пояснення
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", вдова Беннінгтона показала відео з її чоловіком, зроблене за 36 годин до його самогубства.