Скандально відому українську співачку Світлану Лободу, концерти якої зривають через виступи в Росії, переплутали з жінкою легкої поведінки.

Скандальна Лобода висловилася стосовно України


На своїй сторінці в Instagram відомий російський блогер та актор Стас Садальський опублікував спільне фото з акторкою Катериною Васильєвою, а внизу написав невеличку історію, імовірно, мова йде про Світлану Лободу.

"Летіли вранці в літаку, досить дивною дівчиною, з добре накачаними губами загорнутою в капюшон, під час польоту дівчина просила стюардесу зробити мотор тихіше. Заважає спати. Васильєва вирішила, що це дорога повія за викликом... до депутатів пермських законодавчих зборів. Увечері, сміючись розповіла про цей випадок нашому прокатнику Андрію за столом ресторану. Андрюша назвав ім'я таємничої незнайомки, це виявилася співачка з України. Танечка дуже зніяковіла", - пише він.


Популярні новини зараз

Гірше за коронавірус - Україна в епіцентрі смертельної хвороби, про яку влада намагається не думати

Українка показала, як Vodafone підло розводить на гроші вірних клієнтів

Археологи виявили небачену світу істоту, вік якої 185 мільйонів років

У Нових Санжарах з'явилася перша хвора жінка, яку евакуювали з охопленого коронавірусом Китаю

Показати ще

У коментарях користувачів історія дуже зацікавила і вони навіть вирішили звірити концертні графіки Садальського і Лободи. У підсумку дійшли висновку, що цією "дорогою повією" виявилася все-таки вона. Але знайшлися й ті, хто встав на захист співачки: швидше за все, щодо мотора вона просто пожартувала.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, кого з українських артистів запросили виступати на російський "Блакитний вогник".