Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram нове селфі з салону автомобіля. Фанати, однак, переживають за артистку, адже вона дуже захопилася пластикою. Деякі шанувальники навіть відзначили, що знаменитість "натягнула рот до вух".

"Have a good day! Гарного, ясного дня!", - побажала всім Лорак. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "У мене питання: навіщо фантастично красивій жінці так себе міняти? Все ж було ідеально, зовнішність просто чудова. Зупиніться! Не робіть себе силіконову ляльку...", "Сумні оченята, така печаль", "Роги спиляла?", "Капець!..А більше ні?Треба було рот як у монстра МОМО зробити ще!", "Зупинися з пластикою", "Рот цей дотягла до вух. У чому краса,люди?".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати фанатам в Instagram новий склад проекту "Голос 7" російської версії. Так, у сьомому сезоні членами журі стануть безпосередньо сама знаменитість, Сергій Шнуров і Баста. Також артистка вирушила в Лондон і виставивши стильний кадр, попросила фоловерів кілька разів подумати і вибирати своє. А ще Лорак після зради чоловіка Мурата з київською тусовщицею Яною Бєляєвою почала часто виставляти чорно-білі фотографії.