Співачка Ані Лорак віднедавна вирішила спробувати себе у ролі акторки. Так, як в Україні їй навряд чи тепер поталанить зніматися в кіно, знайшла застосування своїм амбіціям в РФ, у фільмі "Жара в Баку". Компанію їй склали Філіп Кіркоров, Григорій Лепс та Микола Басков.

Добре сидимо

Саме таким коментарем відзначив Лепс спільні фото з артисткою в своєму Instagram, де трійця сидить за столом. Користувачі почали бурхливе обговорення, особливо дітей у кадрі – ті голодними очима дивилися на їжу.

"Що там за діти нещасні в кутку стоять?", "Вони сидять, діти стоять ... все правильно", "Бідні дітки", "Це поминки? Я дивлюся всі такі веселі прям ...", "Як на похоронах, вибачте. Фотограф або п'яний, або вам ворог, або ви його просто образили чимось", "Ми в дитинстві на поминках теж так стояли і дивилися", - пишуть в коментарях.

Популярні новини зараз

Бойовий флот США мчить до Чорного моря на допомогу Україні: "Кораблі залишаться..."

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Лорак і Кіркоров

Не дарма вони так часто з'являються на спільних фото. Свого часу Лорак стверджувала, що нібито колишній Примадонни був у неї закоханий. Сталося це після того, як у мережі оприлюднили їх кліп на пісню "Ілюзія", де співаки зіграли почуття на камеру.

"Думаю, що Філіп був закоханий в мене тоді. І, більш того, він мені про це говорив. Ми такий період пройшли, він записав цю пісню під час Євробачення. У нас все відбувалося на такому тонкому рівні, коли навіть нічого не потрібно було говорити, - це витало в повітрі", - заявляла Лорак.

Кіркоров у свою чергу ці заяви не спростовував, але й підтверджувати свою нібито "неймовірну симпатію" також не надто поспішав.

Дивіться: Ані Лорак і Філіп Кіркоров, "Гімн мріям, що йдуть"

Нагадаємо, Лорак переманила Каменських на фестиваль "Жара". Як повідомляв Знай.ua, Ані Лорак, яка зараз проживає в Росії, оприлюднила знімок з колишньої фігуристкою, дружиною прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова Тетяною Навкою. Також Знай.ua писав, в тимчасово окупованому Донецьку влаштували виступ непопулярним у РФ зіркам.