Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, за що і стала персоною нон-грату на батьківщині, не дивлячись на часті негативні коментарі в соцмережах не упускає шансу виставляти нові знімки. Так, вона знову порадувала фоловерів на своїй сторінці в Instagram знімком в облягаючій світлій сукні на тлі моря. Образ артистка доповнила футуристичними темними окулярами і прозорими туфлями на шпильці.

"Сонячного дня на душі! #божевільна" - побажала Лорак своїм фанатам, прорекламувавши новий кліп. Прихильники відразу ж почали засипати знаменитість компліментами і хвалити вдалий стильний образ: "Ну яка ж красива! дууже дуууже сильно любимо", "Бомба", "Богиня", "Чарівна,сексуальна,шокуюча,адже не можна бути красивою такою", "Красуня @anilorak. Немов ангел, який здатний подарувати любов і ніжність, обійняти крилами і оберігати нас."

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в останній день весни українська співачка Ані Лорпак, яка часто гастролює в Росії, презентує романтичну і річну відеороботу "Божевільна".