Епатажна Анастасія Волочкова вирішила показати фанатам, як спокусливо вона виглядає в білизна. Але замість цього лише підкреслила вади свого тіла. Чим і насмішила шанувальників і хейтеров.

Російська танцівниця Волочкова напередодні опублікувала у своєму мікроблозі відео, зняте у себе вдома. Жінка позує і танцює в напівпрозорому боді та на високих підборах. Не тільки танець, але і фігура Анастасії приголомшили її фоловерів.

Деякі з них засумнівалися, в здоровому чи розумі знаходиться знаменитість. Решта ж у черговий раз переконалися, що в балерини геть відсутня талія і у неї дуже широкі плечі. Проте зірка продовжує вперто ігнорувати ці думки і підбирає одяг, яка тільки підкреслює її вади.

Волочкова надмірно впевнена у власній геніальності і не звертає жодної уваги на критику в свою адресу, продовжує публікувати відверті фото і відео. Хоча деякі навіть називають її "жінкою-гренадером".

"Коли душа співає від радості і свободи та домашнє танцювальний настрій! Ой! Мої дорогі! Судячи з кількості переглядів і лайків вам такі відео подобаються! Не перестану вас радувати тоді! А що?! Коли є якийсь фігурою і боді похвалитися! І ви, пані, дивуйте коханих чоловіків!", - пише під відео Настя.

Всього за добу відеоролик передивилося понад 800 тисяч осіб. І багато висловили в коментарях своє різке думку. Груди назвали негарною, плечі широкі і вказали на відсутність стегон. Такий тип фігури і манеру рухатися охарактеризували як лосине.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" російська балерина Анастасія Волочкова поділилася в мережі знімком з директором Сергієм Герасименко. Вона назвала чоловіка коханою, пишуть російські засоби масової інформації.

Фотографія з'явилася на особистій сторінці Волочкової в соціальній мережі Instagram. Її сфотографували в обіймах Герасименко. Судячи з усього, Волочкова та її директор дуже близькі.

"В офісі з коханим директором Сергієм Герасименко! Ми разом вже 15 років! (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені, - ред.)", – заявила артистка.