Співак Віталій Козловський зовсім недавно розлучився зі своєю нареченою Раминой і переживає не найлегший період свого життя. Про це він не забуває час від часу нагадувати своїм фоловерам.

Скандальний український виконавець Віталій Козловський активно веде свою сторінку в Instagram. Шанувальники співака знають, що нещодавно він розійшовся з дівчиною, з якою був у досить серйозних відносинах. Розрив з колишньою учасницею шоу "Холостяк" Раминой Эсхакзай досі викликає відгук у його трепетної душі.

З цього приводу він навіть вирішив присвятити своїй колишній коханій цілий пост в Instagram. Він зазначив, що вони бачилися знову для зйомок нового шоу. Він зазначив, що вони відпустили один одного на всі чотири сторони і присвятив їй цілий вірш, де намагався показати себе "сильним і незалежним".

"Ти пишеш мені : "Сумую", я в цьому сумніваюся. Не злюся і не страждаю, а просто закриваюся. Ловлю себе на думці, як все закономірно. Завжди йде швидко, все те, що надмірно. Є нові етапи в будь-яких відносин, І лише дегенерати не бачать змін. Гратися в розставання або збирати образи, Якісь сценарії зображувати для виду. Так нерозумно і безглуздо, я в це не граю, Але з болем бачу істину і просто. #любовьмойгрех", - вивалив свою творчість на фоловерів Козловський.

Віддані фанати тут же почали підтримувати нещасного артиста і запевняти, що у нього все буде добре. Крім того, вони не припиняють захоплюватися його творчістю, мріючи опинитися на місці Раміни і стверджують, що вірш зворушило до глибини душі.

Популярні новини зараз

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Традиційна паска на Великдень-2021: рецепт, яким користувалися наші бабусі

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Але багато висловили своє невдоволення постійним ниттям артиста. Фолловери писали, що сучасним чоловікам потрібно знайти гордість і як їм набридли чергові соплі Козловського. Його попросили припинити, нарешті, цей цирк.

Дивіться кліп Козловського:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" український співак Віталій Козловський, який виступав в РФ в честь свята 9 травня, запевнив, що відтепер не буде там виступати. Про це він заявив в одному зі своїх інтерв'ю ЗМІ.

Свій концерт він пояснив тим, що "вузько дивився на глобальну політичну ситуацію".