Відома модель і влогер Еліна Федорова за свою коротку кар'єру вже встигла здобути популярність. На сторінці в Instagram у дівчини більш 230,000 фоловерів, а на її YouTube відео-влоги налічують мільйони переглядів. Величезну популярність дівчина знайшла, знявшись у кліпі у Тіматі. Також її часто порівнюють з відомою американською моделлю Емілі Ратаковскi.

Незважаючи на свою популярність і успіх, Еліна Федорова дуже скромна дівчина і зовсім не страждає зоряною хворобою. Модель завжди намагається допомогти фанатам порадами. Еліна почала модельну кар'єру досить пізно - на другому курсі університету. Молода знаменитість вважає, що бути просто красунею - недостатньо, потрібно ще й бути розумною.
Сама Еліна родом з Києва, однак переїхала в США. 25-річна модель дуже сумує за батьками, яких не так часто бачить. У найближчих планах дівчини - зйомки в кіно, хоча досвіду у неї поки немає.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що американська актриса і фотомодель Емілі Ратаковски опублікувала у соцмережі відвертий знімок, скинувши з себе частину купальника Модель виклала свіжий знімок на своїй сторінці в Іnstagram. В кадрі дівчина постала в спокусливій позі біля басейну. Позбувшись від верхньої частини свого купальника, вона прикрила пишні груди рукою, принагідно демонструючи глядачам вишукані ювелірні прикраси.

Передплатники Емілі Ратаковски із задоволенням відзначили її чудову фізичну форму, залишивши похвали чуттєвого образу, стрункої талії і вражаючому бюсту. В результаті за 10 годин з моменту публікації знімок встиг набрати понад 800 тис. Позначок «Подобається».