Перед довгоочікуваним весіллям Меган Маркл і принца Гаррі сталося безліч казусів і скандалів: спочатку зведений брат нареченої Томас-молодший закликав нареченого скасувати весілля, назвавши сестру дешевою голлівудською актрисою, негідною королівської родини, потім батько Меган організував підставні фото заради заробітку, після з'явилося телеінтерв'ю її сестри і новина, що та потрапила в аварію.

Крім цих невдач батько Меган Маркл, Томас, скасував свій приїзд до Лондона щоб повести дочку до вівтаря, поскаржившись на проблеми з серцем. Наречену супроводжував батько принца Гаррі - Чарльз.
Що ж творилося в цей час за закритими дверима палацу, розповіла герцогиня Камілла, в інтерв'ю студії 5 News в Лондоні. Вона зізналася, що весілля Гаррі і Меган було чарівним, але до церемонії всі перебували в неймовірному нервовому напруженні.
«Це був такий чудовий день! Все пройшло як не можна краще. Перед цим нам було за що хвилюватися, ми не знали, чого ще нам чекати, але в підсумку все вийшло ідеально. Щоправда, майже кожен з нас зірвав голос."- поділилася секретом Камілла.
"Приємно, що позитивні моменти перекреслили всі негативні. Все було ідеально, включаючи погоду. Кращого годі було й побажати. Прекрасний день!»- підсумувала герцогиня.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 19 травня відбулося довгоочікуване весілля принца Гаррі та актриси Меган Маркл. На весіллі щасливих молодят трирічна дочка герцогів Кембриджських Шарлотта раптово повторила дитячу витівку свого дядька Гаррі: принцеса показала мову фотографам прямо з вікна автомобіля.

Журналісти тут же знайшли знімок 30-річної давності, де в 1988 році під час візиту до Йорк трирічний принц Гаррі показує язик фотогафам. Обидві фотографії тут же потрапили в усі британські таблоїди.Здається, принцеса Шарлотта йде по стопах свого навіженого дядька, якого довгий час у британській пресі називали Enfant terrible. Будемо лише сподіватися, що, можливо вона виросте і все добре обміркує.