Феномен українського співака Олега Винника всі пояснюють практично однаково. Успіх серед жіночої аудиторії він отримав за рахунок своєї вихованості і гарного ставлення до прекрасної половини людства. Але чи знають "вовчиці", що в юнацькі роки майбутній артист був зовсім не "правильним хлопчиком"?

Дитинство і юність Винника

Сам співак зізнається: любив пустувати, як і всі його однолітки, зразкової поведінки годі було й чекати. Але всі "грішки", як маленькі, так і великі, вчителі переважно пробачали. За винятком кількох випадків:

Олег Винник

"У школі у мене була вчителька, яка іноді лаяла, не витримуючи моєї поведінки. У той же час, вона мене дуже любила. Я до сих пір пам'ятаю, як вона завжди підтримувала і вірила в мене. На жаль, зараз її вже немає з нами ... Напевно, такими і повинні бути справжні вчителі, які можуть пояснити, де ти був не правий, але при цьому вірять в тебе і підтримують саме тоді, коли тобі це необхідно. У мене до цих пір дуже теплі спогади про неї, і я з повагою ставлюся до вчителів, тому що це дуже складна професія", - розповів Олег Винник по завершенню одного з телешоу на телеканалі "Україна".

Популярні новини зараз
Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Співак згадує, що з того часто одна думка про це викликає у нього переживання, як і багато років тому.

Олег Винник

"Пам'ятаю, одного разу маму викликали в школу. Що я там такого накоїв, вже не згадаю, але було дуже сумно дивитися, як лають маму за те, що я завинив", - зізнався артист.

Дивіться: Олег Винник - Кам'яна ніч

Нагадаємо, український продюсер Володимир Бебешко розповів, з чого починав свою кар'єру популярний співак Олег Винник.

Як повідомляв Знай.ua, Винник показав, чим займається у вільний від "вовчиць" час.

Також Знай.ua писав, Винника застали зненацька в улюбленому місці Іглесіаса.