Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram. Знаменитість часто показує свою сім'ю і розповідає про взаємини між маленьким сином Олександром і дочкою Наною. На цей раз Маша виклала відео, на якому детально розповіла про 14-річну доньку.

Вопрос взаимоотношений с дочерью ... с дочерью, которой 14 лет... с девочкой, которая родилась в публичной семье, но не любит публичность.... Я, конечно, вижу уже давно все ваши многочисленные вопросы на эту тему! И теперь, когда у меня есть свой канал, своё место, где я точно уверена, что могу донести информацию без искажений и очень сформулировано, я решила на этот вопрос ответить! Полное видео уже на моем YouTube канале или по ссылке в профиле! #вопросответ #вашаМаша

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

"Питання взаємин з дочкою ... з дочкою, якій 14 років... з дівчинкою, яка народилася в публічній сім'ї, але не любить публічність.... Я, звичайно, бачу вже давно всі ваші численні запитання на цю тему! І тепер, коли у мене є свій канал, своє місце, де я точно впевнена, що можу донести інформацію без спотворень і дуже сформульовано, я вирішила відповісти на це питання!" - вирішила відверто розповісти про все Єфросиніна.

"Краще бути скромною,ніж на кожному кроці кричати,що твої батьки знамениті", "Маша, спасибі вам за таку роботу! Завждии прислухаюся до ваших порад. Ви номер 1!!!!", "Фух! Я думала тільки у мене такий особливий підліток ( 14 років, але хлопчик). У соцмережах не викладай, не фоткай, зайвого не скажи, не так подивилась....", "Добрий день, Маша. Подивилася ваше відео на ютуб і розплакалася.Ви дуже зворушлива." - почали дякувати телеведучій фанати.

Популярні новини зараз

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна нещодавно показала знімок в шоурумі улюбленого дизайнера, примірявши незвичайний для себе образ.