Йому всього 20 років, але амбіцій і цілей вистачить на половину життя. Він має пристойний арсенал шанувальників. Привертає увагу змінами в зовнішньому вигляді та образами на сцені. Нова яскрава зірка українського шоу-бізнесу. Переможець шостого сезону "Х-фактор". І нарешті, на сьогоднішній день його головне досягнення - представник України на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2018", яке пройде в Лісабоні в травні. Хто ж такий цей молодий хлопець із незвичайним псевдонімом MELOVIN: скромний юнак із колоритної Одеси чи молодий експериментатор, який прагне слави? Біографія співака. Спогади з дитинства. Творчі успіхи і поразки.

Як народжуються таланти: звичайне дитинство Бочарова Костянтина Миколайовича і величезна любов до творчості

У звичайній одеській сім'ї в квітні 1997 року народився майбутній переможець конкурсів і проектів. Батьки хлопчика зі звичайними професіями - бухгалтер і водій, стандартно виховували сина. Уже з 4-х років Костянтин почав проявляти інтерес до творчості. У дитини однозначно були задатки творчої майстерності, нехай ще й зовсім маленької людини. З першого класу його захоплювали всілякі постановки та вистави. Він навіть співав у шкільному хорі, самостійно писав сценарії і виступав перед однокласниками з міні музичними шоу. Кості подобалася увагу оточуючих. Уже тоді він відчув перший смак визнання свого таланту і маленьку славу. Шкільний період для хлопця став особливим. Зараз він з великим задоволенням приходить в школу і згадує, з чого все починалося, як зароджувалася його любов і завзяття стати музикантом.

Коли Кості було 12 років, в його життя увірвалася Школа народного театру "Самоцвіти". Ось тут-то майбутній артист проявив свої таланти. Керівник колективу відразу розгледіла творче зерно хлопчика. І доклала максимум зусиль, щоб навчити і показати багато, а також розкрити здібності Костянтина. Далі було навчання театральній майстерності. І на цьому етапі співак зустрів потрібних людей, які підвищували його рівень знань та вмінь. Конкурси, вистави та шоу, молодий хлопець виступав, насолоджувався процесом і перемагав. Він неодноразово ставав лауреатом фестивалів. Його запрошували в якості ведучого на різні заходи. Так як юнак умів тримати публіку, його виступи і програми завжди були цікавими і незвичайними.

Популярні новини зараз

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Поступово, крок за кроком він формував свій власний стиль і пробував засвітитися на телеекрані. Однак в той період його спроби закінчувалися провалом. Найголовніше те, що Костя розумів: треба більше працювати над собою і своєю творчістю, а удача обов'язково постукає, але коли ти будеш до неї повністю готовий ...

Який смисл криється в творчому псевдонім співака Костянтина Бочарова - MELOVIN? Виявляється все просто. Сам хлопець пояснює це так: воєдино сплелися свято Halloween та ім'я Alexander McQueen, всесвітньо відомий дизайнер. Правда є ще одна версія: любов юнака до групи Queen, звідси співзвучність в словах. У будь-якому випадку слово вийшло гарне. MELOVIN просить пресу і шанувальників називати його тільки творчим псевдонімом, своє рідне ім'я хлопець залишає для близьких людей і сім'ї. Народження зірки MELOVIN відбулося в 2013 році. В цей же період співак сколочує творчу компанію "BIG HOUSE MELOVIN".

Перший великий успіх і творчість MELOVIN: хлопець бере "Х-фактор" штурмом і націлився на Євробачення

Ніколи не опускай руки. Навіть, коли перед тобою закриваються десяті двері за цей місяць. Напевно, в голові у юного співака крутилися такі думки. Він дійсно не здався. Після низки відмов у конкурсах. А в знаменитий "Х-факторі" він раз по раз прокладав шлях, але не проходив навіть перші відбіркові тури. І ось, 2006 рік, MELOVIN нарешті потрапляє на сцену, на очі суддям. Пісня "Без бою" групи "Океан Ельзи" проштовхнула Костю на наступний етап. Далі події відбувалися настільки швидко, що сам співак не вірив в те, що це сталося саме з ним. Прямі ефіри на шоу. Виступи на одній сцені зі знаменитостями. Визнання шанувальників. І як результат: суперфінал. За підсумками глядацького голосування Костянтин здобув перемогу.

Вся Україна дізналася, хто такий MELOVIN. Його голос запам'ятався, а зовнішність мінялася залежно від настрою і характеру композиції, яку він виконував. Співак зловив творчу стихію, роз'їжджаючи по містах країни з концертним туром "Х-фактор". Його запрошують на шоу і програми, беруть інтерв'ю і роблять фотосесії. Особиста музична творчість MELOVIN складається з 11 пісень. У 2016 році вийшов дебютний трек співака "Не одинокая". На сьогоднішній день хлопець зняв 3 відео кліпи. Він співає на різних мовах: українська, російська та англійська.

Перша спроба прорватися на Євробачення в 2017 році виявилася невдалою. Вірніше Костя з легкістю проходив етапи, але в самому фіналі Національного відбору виявився на третьому місці. Невдачі не ламають хлопця, а роблять тільки сильніше. Друга спроба в 2018: судді і телеглядачі підтримали молодого виконавця. MELOVIN досяг мети, він виступить на Євробаченні в травні 2018 року зі піснею "Under The Ladder".

Особливості зовнішності співака MELOVIN і чи є у знаменитості особисте життя

Щоб виділятися в натовпі, потрібно бути, щонайменше, оригінальним у своїй зовнішності і вчинках. Саме так робить MELOVIN. Хлопець з легкістю змінює колір і довжину волосся. Використовує аксесуари. У своїх образах він може бути схожий на різних героїв фільмів або виконавців. Найцікавіше в зовнішності співака це, безумовно, яскрава лінза в одному оці. Із зором у хлопця все добре. Просто своєю відмінною рисою вибрав саме таку особливість. Раніше він користувався різнокольоровими лінзами, але зараз переключився виключно на біло-блакитні.

Завдяки активній роботі над своїми творчими здібностями з самого дитинства. Костя вміє перевтілюватися і проживати образи, створювані на сцені. Його особисті проекти і участь в "Х-фактор" подарували шанувальникам багато цікавих композицій і характерів. MELOVIN з радістю піддається експериментам. Це один з моментів, за які глядач його полюбив, крім таланту і самої творчості співака.

Особисте життя молодої знаменитості не рясніє романами. В інтерв'ю Костя часто зізнавався, що поки закоханий виключно в музику. Проте, шанувальниці слухають пісні MELOVIN, бачать його на екранах телевізора і висловлюють свої теплі почуттях до виконавця.

Бочаров Костянтин - активний хлопець з Одеси. У міру скромний, вірить в свою мрію і творчість. MELOVIN - епатажний український співак, який має пристойну армію шанувальників. Він знає чого хоче, не відступає перед перешкодами. У поєднанні ці дві характеристики дають молоду зірку шоу-бізнесу. Знаменитість, здатну досягти багато чого. Прориваючись вперед за рахунок цікавих перевтілень, вокальних даних і бажання бути кращим. MELOVIN зможе гідно виступити на Євробаченні. І можливо привезе Україні високе місце або навіть перемогу. У будь-якому випадку скромно-епатажний хлопчик уже показав країні, на що здатний і зупинятися на досягнутому не збирається.