На популярному українському шоу "Голос. Діти" учасник Ілля Попадченко зізнався, що за любов до співу його неодноразово били.

Ілля Попадченко


Публіка була в шоці, коли дізналася, що в рідному селищі в Харківській області 13-річного хлопця били однолітки, вважаючи, що співати пісні - не чоловіче заняття. "Мене б'ють в селі через те, що я співаю, тому що підлітки вважають, що це бабське заняття. Була така ситуація, що мене били навіть ногами по обличчю", - зізнався Ілля перед виходом на сцену.

Заради того, щоб продовжувати співати, хлопець навіть зайнявся боксом, аби зуміти себе захистити. Він зазначив, що прийшов на проект перевірити власні сили і зрозуміти, чи зможе далі розвиватися як вокаліст і чи не даремно захищає себе кулаками. На сцену Ілля вийшов з піснею Pianoбой "Вітчизна", якою повернув крісло Наталії Могилевської.

Ілля Попадченко "Вітчизна"


Судді проекту, рівно як і глядачі, стали на захист Іллі. "Як можна за це бити?", "Які у нього в селі підлітки тупі! Навіщо бити людину через його хобі?" - пишуть обурені користувачі.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що виступ учасниці "Голос. Діти" потрапив у тренди YouTube.