"Мене б'ють за те, що я співаю": учасник популярного шоу шокував публіку

поділитись
Хлопчику навіть довелося зайнятися боксом

На популярному українському шоу "Голос. Діти" учасник Ілля Попадченко зізнався, що за любов до співу його неодноразово били.

Ілля Попадченко


Публіка була в шоці, коли дізналася, що в рідному селищі в Харківській області 13-річного хлопця били однолітки, вважаючи, що співати пісні - не чоловіче заняття. "Мене б'ють в селі через те, що я співаю, тому що підлітки вважають, що це бабське заняття. Була така ситуація, що мене били навіть ногами по обличчю", - зізнався Ілля перед виходом на сцену.

Заради того, щоб продовжувати співати, хлопець навіть зайнявся боксом, аби зуміти себе захистити. Він зазначив, що прийшов на проект перевірити власні сили і зрозуміти, чи зможе далі розвиватися як вокаліст і чи не даремно захищає себе кулаками. На сцену Ілля вийшов з піснею Pianoбой "Вітчизна", якою повернув крісло Наталії Могилевської.

Ілля Попадченко "Вітчизна"


Судді проекту, рівно як і глядачі, стали на захист Іллі. "Як можна за це бити?", "Які у нього в селі підлітки тупі! Навіщо бити людину через його хобі?" - пишуть обурені користувачі.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що виступ учасниці "Голос. Діти" потрапив у тренди YouTube.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Голос Діти, Ілля Попадченко, Вітчизна, Могилевська, Pianoбой
Шанувальники захопилися ідеальними формами
0
0
03:48 19.03.2018
Адвокат актора заявив, що його клієнт "не зацікавлений" у вихованні доньки
0
0
22:55 18.03.2018
Причина госпіталізації невідома
2
0
22:31 18.03.2018
Белла Хадід вразила шанувальників яскравим стилем
0
0
19:58 18.03.2018