Віталій Козловський переконаний, що говорити про політику - це не справа співака. Для музиканта, як і для будь-якого артиста, не повинно бути кордонів на карті, вважає Віталій.

Такі думки співак висловив в інтерв'ю для Styler. Він також розповів, що думає з приводу виступів артистів в Росії та на території Криму.

За словами Козловського, хоча йому й заборонили виїжджати з України, пропозиції дати концерти в Росії він отримує регулярно.

"Не виступаю в Росії. Зараз не час. Розумієте, для артиста в ідеалі не повинно бути рамок на карті. Чим ширше твої горизонти, тим краще. Але в ситуації, яка склалася, це недоречно. Я не їжджу в Росію. Чи не їжджу і в Крим, хоча пропозиції надходили неодноразово. Мене вже встигли "нагнути" в інтернеті, в ЗМІ, що я там за щось або проти чогось. Насправді, щоб розворушити навколо себе якийсь негатив, і їхати нікуди не треба. Досить просто висловитися, щоб хтось навмисно перекрутив твої слова – і тобі вже приписують якісь погляди", – каже артист.

В той же час Козловський не засуджує колег, які виступають в Росії.

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

"Я не хочу нікого засуджувати. Кожен має право чинити так, як йому диктує його совість", – підкреслив він.

"Це ж не питання політичних партій - "за" когось або "проти". Все набагато серйозніше, адже в країні – війна. Я вважаю, що у артистів перш за все повинно бути головне – бажання піднімати дух у людей в своїй країні. Я народився в цій країні і я, звичайно ж, із задоволенням співаю і роблю свою справу для цих людей. І мені хочеться, щоб ці люди, як мінімум, виходячи з мого концерту, отримували задоволення і раділи цьому житті, а не ходили похмурими", – каже Козловський.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Віталій Козловський вважає, що йому нав'язали образ "зіркового хлопчика" та розповів про новий творчий шлях.