Судова тяганина родини покійної співачки Жанни Фріске та її обранця нарешті закінчилася. Проте не на користь батьків артистки – на засіданні ухвалили рішення щодо стягнення із них 21 мільйона рублів.

Про це на сторінці у Facebook повідомив Дмитро Шепелєв.

Ведучий категорично заперечив свою причетність до фінансових справ та благодійних рахунків Фріске, натомість перекладає всю відповідальність на її матір:

"Ні я ні мій син, зрозуміло до цих грошей не торкалися, бо не мали доступу до благодійних рахунках. Я відчуваю колосальне полегшення - дуже важко жити протягом двох років оточеному домислами. Моя совість чиста і репутація, нарешті, відновлена. У суді були представлені докази, що зібрані благодійні кошти за кілька тижнів до смерті Жанни були зняті з рахунку її матір'ю Ольгою Фріске", - підкреслив він.

Шепелєв стверджує, що має сумніви щодо того, куди саме пішли ці кошти і підтвердив: у разі будь-якої загрозу спокою свого сина, знову звернеться до суду.

Популярні новини зараз
Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Наречена загинула на весіллі і її підмінила її сестра: витратили багато грошей і не хотіли скасовувати свято В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", батько Фріске знайшов винних у смерті зірки.