Судова тяганина родини покійної співачки Жанни Фріске та її обранця нарешті закінчилася. Проте не на користь батьків артистки – на засіданні ухвалили рішення щодо стягнення із них 21 мільйона рублів.

Про це на сторінці у Facebook повідомив Дмитро Шепелєв.

Ведучий категорично заперечив свою причетність до фінансових справ та благодійних рахунків Фріске, натомість перекладає всю відповідальність на її матір:

"Ні я ні мій син, зрозуміло до цих грошей не торкалися, бо не мали доступу до благодійних рахунках. Я відчуваю колосальне полегшення - дуже важко жити протягом двох років оточеному домислами. Моя совість чиста і репутація, нарешті, відновлена. У суді були представлені докази, що зібрані благодійні кошти за кілька тижнів до смерті Жанни були зняті з рахунку її матір'ю Ольгою Фріске", - підкреслив він.

Шепелєв стверджує, що має сумніви щодо того, куди саме пішли ці кошти і підтвердив: у разі будь-якої загрозу спокою свого сина, знову звернеться до суду.

Популярні новини зараз
"Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", батько Фріске знайшов винних у смерті зірки.