Українська зірка гламурних телепередач, ведуча Катя Осадча пригадала нелегке дитинство, а точніше його відсутність. Знаменитість, підтримуючи, учсників нового шоу "Модель XL", розповіла про підводні камені модельного бізнесу, та що їй довелось пережити на початку своєї кар’єри.

На сторінці в Instagram Катерина публікувала раритетний знімок, де вона – 14-річна дівчинка мерзне на підлозі в закинутій японській школі. Насправді так виглядають зйомки для модного журналу.

"На цій світлині мені 14, журнал SPUR, Японія, фотосесія в передмісті Токіо. Покинута школа, де було дуже холодно і сиро, знімали довго, японці люблять починати працювати в 4-5 ранку. Японія для мене стала найбільшим випробуванням дитинства", - написала вона.

Фанати, читаючи такі рядки, часто не розуміють де в такий момент батьки, та чому вони добровільно штовхають дітей на таке життя, принаймні в 14 – це зарано.

Але знайшлися і ті, хто підтримав та навіть позаздрив успіху тоді юної моделі.

Скріншот коментарів/Instagram


Дивіться інтерв'ю з українською ведучою

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в мережі розгорілись суперечки щодо цікавого стану ведучої Каті Осадчої, яка своїм дивним знімком заінтригувала фанатів.

СохранитьСохранить