Тривалий час Ганна Седокова приховувала від шанувальників той факт, що її колишній чоловік – Максим Чернявський забрав у неї спільну доньку Моніку. За словами співачки, він має намір позбавити її материнських прав. Виконавиця зізналася, що не збирається здаватися.

Ось що говорить сама співачка:

"Я хотіла з вами поділитися. Ось вже як два дні, ви знаєте про те, що відбувається зі мною і Монікою. Довгі місяці мені було дуже страшно говорити про це, тому що я розуміла яку лють, це може викликати. Я боялася, тому що кожне слово буде використано проти мене в суді, як було використано моє інтерв'ю для журналу "ОК". За ці два дні нам подзвонили кращі адвокати по міжнародному праву, три телеканали готові надати підтримку і висвітлити це питання, десятки найкращих журналістів країни і сотні листів від мам, які опинилися в такій же ситуації як я! Я відчула, що не одна, що ми разом можемо допомогти один одному. Якийсь час назад, адвокати іншого боку, за три години до зустрічі з Монікою, написали, що вони скасують візит, якщо я буду робити фото Мо. Вони зажадали заборонити мені постити фотографії нашої дочки, або я з нею не побачуся. Я погодилася. Зараз, я можу зустрічатися з нашою донькою тільки з надзирателькою, яка, коли ми обнімаючись спимо вночі (і я вдячна Богу за цю можливість, адже у багатьох її немає ) сидить і дивиться на нас. Стільки всього, я навіть не розумію, як все розповісти і правда, не хочу. Весь час сумніваюся, чи потрібно, але потім читаю Ваші листи і розумію, що необхідно! І це фото, воно з посмішкою! Тому що зараз, я більше не одна! Тому що я не опущу руки! Тому що, як би не було гірко всередині, я буду посміхатися і робити все від себе можливе, щоб допомогти нам і тим, кому потрібна моя допомога! Тепер ми разом. Нас не зламаєш! А любов переможе і всі будуть жити дружно", – поділилася зірка.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати "Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Портал "Знай.uа" нагадує, Анна Сєдокова протягом останніх 8 місяців не може спілкуватися зі своєю дочкою Монікою.


"Зараз найбільша моя велика біль - Моніка. Ось уже вісім місяців у мене немає можливості нормально з нею спілкуватися, просто бути поруч. Максим вирішив позбавити мене материнських прав, і я абсолютно не розумію, за що", - поскаржилася співачка.