Тривалий час Ганна Седокова приховувала від шанувальників той факт, що її колишній чоловік – Максим Чернявський забрав у неї спільну доньку Моніку. За словами співачки, він має намір позбавити її материнських прав. Виконавиця зізналася, що не збирається здаватися.

Ось що говорить сама співачка:

"Я хотіла з вами поділитися. Ось вже як два дні, ви знаєте про те, що відбувається зі мною і Монікою. Довгі місяці мені було дуже страшно говорити про це, тому що я розуміла яку лють, це може викликати. Я боялася, тому що кожне слово буде використано проти мене в суді, як було використано моє інтерв'ю для журналу "ОК". За ці два дні нам подзвонили кращі адвокати по міжнародному праву, три телеканали готові надати підтримку і висвітлити це питання, десятки найкращих журналістів країни і сотні листів від мам, які опинилися в такій же ситуації як я! Я відчула, що не одна, що ми разом можемо допомогти один одному. Якийсь час назад, адвокати іншого боку, за три години до зустрічі з Монікою, написали, що вони скасують візит, якщо я буду робити фото Мо. Вони зажадали заборонити мені постити фотографії нашої дочки, або я з нею не побачуся. Я погодилася. Зараз, я можу зустрічатися з нашою донькою тільки з надзирателькою, яка, коли ми обнімаючись спимо вночі (і я вдячна Богу за цю можливість, адже у багатьох її немає ) сидить і дивиться на нас. Стільки всього, я навіть не розумію, як все розповісти і правда, не хочу. Весь час сумніваюся, чи потрібно, але потім читаю Ваші листи і розумію, що необхідно! І це фото, воно з посмішкою! Тому що зараз, я більше не одна! Тому що я не опущу руки! Тому що, як би не було гірко всередині, я буду посміхатися і робити все від себе можливе, щоб допомогти нам і тим, кому потрібна моя допомога! Тепер ми разом. Нас не зламаєш! А любов переможе і всі будуть жити дружно", – поділилася зірка.

Популярні новини зараз

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Портал "Знай.uа" нагадує, Анна Сєдокова протягом останніх 8 місяців не може спілкуватися зі своєю дочкою Монікою.


"Зараз найбільша моя велика біль - Моніка. Ось уже вісім місяців у мене немає можливості нормально з нею спілкуватися, просто бути поруч. Максим вирішив позбавити мене материнських прав, і я абсолютно не розумію, за що", - поскаржилася співачка.