6 вересня у Києві пройшов Національний конкурс Міс Україна, переможницею якого стала киянка Поліна Ткач. Нагадаємо, що кілька тижнів тому у столиці також пройшов конкурс Міс Україна Всесвіт, де верх здобула також мешканка Києва Яна Краснікова.

Знай.ua разом з шановним журі, до якого увійшли: міністр, співак, телеведучий, дизайнер та продюсер - вирішили влаштувати конкурс між двома переможницями. І таки вирішити, хто ж з двох дівчат гарніше.

Досьє

Яні Красніковій 18 років, вона вже два роки вчиться у США, в сонячному Майамі. Там у коледжі вона вивчає психологію і іноземні мови: англійську, іспанську та португальську. Всього ж дівчина знає шість мов. Незважаючи на навчання за кордоном, переможниця запевняє, що своє майбутнє пов'язує виключно з Україною.

Дівчина представлятиме нашу країну на конкурсі «Міс Всесвіт-2018», який пройде у Будапешті.

Поліна Ткач однолітка з Яною, вчиться у Національному авіаційному університеті Києва на спеціальності "міжнародний бізнес". Крім навчання вона також займається спортивними бальними танцями, живописом і відвідує тренінги особистісного зростання. При такій кількості захоплень, Поліна підкреслює, що все ще шукає себе.

Ткач представить Україну на міжнародному конкурсі краси «Міс Світ» у Китаї.

Погляд експерта

Незалежну оцінку краси дівчатам дав спеціально для Знай.ua відомий пластичний хірург Роман Левицький.

«Обидва моделі мають яскраво виражену індивідуальність, вони дуже гарні - це я можу сказати і як пластичний хірург, і як чоловік. Яна Краснікова має латиноамериканський тип обличча - це великі виражені очі, довгасте обличчя, подовжене підборіддя і правильна форма носа. Пропорції обличчя в неї практично відповідають стандартам Леонардо да Вінчі», - висловив свою думку хірург.

Також він озвучив побажання і для Поліни Ткач.

«У неї більш слов’янський тип зовнішності. Обличчя у дівчини прямокутне, широкий лоб та скули. На мій професійний погляд та суб’єктивну думку можна було б зробити більш гармонійною форму носа – звузити спинку і трішки прибрати ширину кінчика носа. Але знову ж таки, це моя суб’єктивна точка зору, все індивідуально та відносно», - сказав Левицький.

Хто ж красивіше

Але останнє слово все-таки залишається за нашим журі, якому дісталося дуже складне завдання. Вони довго думали над тим, хто ж дійсно гідний називатися першою красунею України.

«Це те ж саме, що порівнювати «Мерседес» і BMV, - висловився телеведучий Тарас Миколаєнко. - Але я все ж віддам свій голос на користь Поліни Ткач».

Вона ж більше сподобалася і співакові Артуру Боса.

«Мені завжди подобалися шатенки і брюнетки, тому я голосую за Поліну, - сказав він нам. - Хоча хочу додати, що, по-моєму, ідеалу краси не існує. Він для кожного свій».

Підтримав своїх колег продюсер, художній керівник Театру "Актор" Слава Жила. Він також зупинив свій вибір на Поліні.

Решта членів журі так і не змогли зробити певний вибір.

«Обидві цілком заслужено перемогли, якщо судити саме за красою», - висловив свою думку співак і музикант Артем Мех.

З ним погодився і дизайнер Олег Скирда, який також проголосував відразу за обох дівчат.

Очі розбіглися, побачивши цих красунь, і у міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Він довго думав, але так і не зміг назвати переможницю.

«Чесно, я не знаю, кого вибрати, - посміхнувся чиновник. - Нехай буде нічия».

Отже, в результаті ми маємо рахунок 6:3 на користь Поліни Ткач. Саме її на даний момент можна називати найкрасивішою дівчиною України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що активістка намагалася прикрасити своїми грудьми конкурс Міс Україна.