Жінки завжди були головною слабкістю Х'ю Хефнера, але тільки нещодавно колишня зірка Playboy та його близька подруга Кеті Прайс вирішила розповісти, яким насправді був засновник відомого еротичного журналу.

Фотомодель зізналася: сама неодноразово бачила його в ліжку з дівчатами абсолютно різного віку, причому траплялося це цілком випадково. Більш того, за життя медіамагнат був затятим прихильником секс-іграшок і нібито спускав на них купу грошей.

39-річна Прайс згадує, що колись Хефнер запрошував до своєї спальні цілі натовпи жінок, а товари із магазину для дорослих швидше нагадували " футуристичні пилососи фірми Dyson". Кеті стверджує – сама у цьому участі ніколи не брала, хоча пропозиції були, засновник Playboy навіть хотів жити разом із нею. Але не склалося. Дівчина відмовила, а олігарх і не наполягав, тому що уваги прекрасної статі йому ніколи не бракувало й без неї.

Популярні новини зараз

"Міс Україна Всесвіт-2021" Анна Неплях перетворилася на принцесу Діану: "Просто красуня"

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

Показати ще

"Дуже полігамна натура", - саме так про нього відгукувалися більшість друзів.

Коли Прайс почала зніматися для глянців, то навіть на деякий час переїхала в маєток Хефнера, але тільки в якості гості, не більше: не хотіла зіпсувати дружніх стосунків.

Дивіться: біографія та особисте життя засновника Playboy

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися подробиці про спадкоємця Х'ю Хефнера.