Представники американських ЗМІ останнім часом бурхливо обговорюють особу Джуда Лоу. Справа в тому, що знаменитий актор так і претендує на звання «батько року», адже його 30-річна кохана Філіпа Коан, як відзначають спритні журналісти, вагітна первістком. Для самого Лоу малюк стане шостим.

Журналісти впевнені, що Філіпа на даний момент все ще в періоді токсикозу і вкрай важко це переносить. Коан повинна народити вже в кінці вересня і обидва виглядають дуже щасливими.

Пилипа і Джуд стали парою більше трьох років тому. Вперше про їх роман почали говорити ще в березні 2015 року, коли папараці зняли їх на побаченні. Втім, Джуд і не намагався приховувати трепетні відносини. Він, по всій видимості, дуже пишався тим, наскільки прекрасна його дружина. Крім краси, Коан володіє і розумом. Дівчина - доктор психологічних наук. З тих пір як закохані зустрічаються, пара багато подорожує. Вони разом побували в Римі і Парижі.

Здається, Джуд Лоу прийшов до висновку, що Коан – це саме та дівчина, з якою він хотів би провести залишок життя, про що він не раз говорив пресі. Також актора вражає, як чудово Філіпа управляється з іншими його дітьми.

Раніше "Знай.иа" повідомляв про те, що актриса Анджеліна Джолі зараз перебуває на стадії розлучення з Бредом Піттом і її емоційний стан особливо привертає увагу журналістів. І не даремно. Анджеліна Джолі у своєму останньому інтерв'ю розповіла, що намагається ніколи не бувати наодинці з собою. Вона зізнається, що таким чином не відчуває порожнечу в серці. "Я дійсно ніколи не розслабляюся, і мене зводить з розуму, коли люди говорять мені"розслабся". Я з тих мам, хто завжди зайнятий своїми дітьми, я навіть ванну приймаю в присутності одного з дітей. Мені хочеться привчити їх до емпатії, і своїм прикладом я показую, як важливо піклуватися про інших. І не бути егоїстом", - пояснює зіркова мама.

Популярні новини зараз

Вагітна Марічка Падалко з Єгором Соболєвим зворушили українців почуттями: так виглядає вічне кохання

Фіналістка "Міс Україна" Аліна Ляшук зібралася посунути Злату Огнєвіч: "Iдеальна холостячка"

Сестра потерпілого в смертельній ДТП вразила правдою про 16-річного мажора: "Пішли всі на х*й, мене відмажуть"

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще