Monatik, який відкрив перший півфінал Євробачення замість Джамали, представив відеороботу "Впали в любов і вдарилися в танці" ( "УВЛІУВТ").

Режисером відео стала Таня Муіньо, повідомляє прес-служба артиста у Facebook. До слова, це вже четверта спільна робота Monatik і Муіньо. Для того, щоб втілити у мініфільмі все задумане режисером, знадобилось багато чого - дванадцять локацій, двадцять професійних танцюристів, один поїзд, три мотоцикли, один кінь, команда каскадерів, один недобудований шістнадцятиповерховий будинок, два вищі навчальні заклади, перекрита магістраль і один великий святковий торт, адже артист знімав кліп в свій день народження. Ну і три дні роботи, за які це все знімалось, монтувалось і клеїлось докупи. Над відеокліпом "УВЛІУВТ" Таня Муіньо працювала разом з хореографом -постановником Денисом Стульніковим і оператором Микитою Кузьменко.

"Поки ви на небезпечній швидкості долаєте всілякі перепони, переслідуючи мрію, нехай Вас переслідують правильні почуття. Якщо на цьому складному шляху доведеться падати, хай це буде лише Любов. Якщо доведеться вдарятись - то тільки в танці", - говорить сам Monatik.

Як повідомляв сайт Знай.ua, вбрання Монатіка, який відкривав півфінал Євробачення, розкритикував український шоумен Сергій Притула.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще