Відомий український співак Дмитро Монатік дуже активно веде свою сторінку в Instagram і часто подорожує. Так, нещодавно він поділився з фоловерами новим цікавим знімком з Молдавії, де побував у винному погребі, що занесений в книгу рекордів Гіннеса.

"Винний льох і завод занесений в книгу рекордів Гіннеса #milestimici!!! Не винний я любитель, але цікаво !!!" - розповів про нову пригоду виконавець. Всього за 16 годин знімок набрав понад 22 тис. лайків і безліч коментарів від фанатів. "Діма, дякую Вам за Вашу музику, здатну підняти себе з самого глибокого дна, повірити в свої сили і почати діяти! За працездатність і заразливу посмішку!!! Дуже круто, що зараз є такі люди, як Ви!!! Всього Вам найкращого! Сяйте!", "Там знімався фільм "Заєць над прірвою"Там машиною можна їздити.", "Схоже на кадр з "Гаррі Поттера "", "найбільший винний підвал по кол-ву бутлок вина, більше 1,5 мільйонів пляшок" - розповіли фолловери цікаві факти про погреб і подякували Монатіку за його творчість.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Дмитро Монатік потішив фанатів відмінною новиною: зовсім скоро стартує новий сезон популярного українського шоу "Танці з зірками", де сам артист буде брати участь у ролі судді.