Відомий український співак Дмитро Монатік (Monatik) вперше показав двох своїх синів. Фото з дітьми артист зробив у Діснейленді в Парижі.Знімком Monatik поділився з фолловерами на своїй сторінці в Instagram.

«Хоча не в моїх правилах постити фото моїх… Але зафіксувати здійснення мрії – зобов’язаний! Запам’ятати цю мить назавжди! Адже Instagram для цього?!» – зізнався співак.

Артист також поділився з фанатами, що вперше побачив Діснейленд в Гонконгу лише в 27 років. З того моменту він мріяв показати легендарний парк розваг дітям.

За короткий проміжок часу фото набрало більше 100 тис лайків і безліч доброзичливих коментарів від прихильників.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що відомий український співак MONATIK (Дмитро Монатік) здивував українців чуттєвим дуетом з 70-річною народною артисткою України Ніною Матвієнко. Відомо, що прем'єра їх спільної пісні відбулася в день народження Монатіка, 1 квітня, на "Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою". Перед виступом ведуча вечора Катерина Осадча привітала Дмитра з днем народження, організувавши милий флешмоб - всі глядачі в залі одягли святкові ковпаки, а на сцену винесли подарунок для Монатіка - величезний торт з його фотографіями.

Пісня під назвою "Цей день" була написана Монатіком, Діаной Гольде та Костянтином Меладзе. Куплети Дмитро виконав речитативом, а Ніна Матвієнко вступала в приспіві.