Прожити яскраво, кохати і бути коханою, стати символом "Євробачення": здавалося б, швейцарська співачка Ліза Ассія витягла в житті щасливий квиток. Але біль, який супроводжував жінку цілих 60 років, не покидав її ніколи.

Про історію життя легендарної співачки йдеться в сюжеті ТСН.Зірка Лізи Ассії засяяла у 1956-му році: їй тоді було 32 роки і вона вийшла на сцену як представниця своєї країни на першому "Євробаченні" і перемогла. Лише через 30 з невеличким років успіх Ліз повторить Селін Діон. Відтоді бути першим на "Євробаченні" швейцарцям більше не вдавалося.


Популярні новини зараз

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Після перемоги на "Євробаченні" Ліз Ассія мала все: концерти, гроші і багатих чоловіків. Майже одразу після перемоги співачка виходить заміж за Йохана Генріха Кунца, а вже за два роки - пережила найстрашніше, що може трапитися в житті жінки: хлопчик, якого чекало молоде подружжя, не народився. Після викидня Ліз більше так і не змогла завагітніти, а через 9 місяців доля готувала новий удар: її коханий Йохах Генріх раптово помер. Лікарі не могли вчасно виявити у нього онкологію.Біль втрат зупинив мільйонер Оскар Педерсон, саме він повернув Ліз до життя. Оскар не зміг встояти перед чарівною Ліз і покинув родину заради відомої співачки. Разом вони будуть наступні 32 роки: Оскар і Ліз жили у повній ідилії, розуміли одне одного з півслова.Свого другого чоловіка Ліз поховала у 1995-му: після цього своє серце жінка вже ніколи нікому не віддавала, вона закрилася від кохання назавжди. Та навіть після пережитих втрат Ліз не залишалася самотньою: її пам'ятали в рідній Швейцарії, нею захоплювалися мільйони шанувальників "Євробачення" і до самої смерті вона виступала на сцені.Ліз не зважала на свій вік, вона була частою гостею "Євробачення". Востаннє на заходи, присвячені конкурсу, приїхала у Баку. Це було у травні 2012-го, та після повернення до Цюріха Ліз ставало дедалі гірше, а потім - 6 років боротьби із хворобою.Ліз Ассія відпустила життя спокійно, не стало сил протистояти важкій хворобі. Свої останні дні вона прожила в одній з лікарень Цюріха: 24 березня серце співачки зупинилося. Її останнім проханням була присутність у палаті двох собак - Сінді та Алі - які були поряд із жінкою 15 років.

Дивіться сюжет про Ліз Ассію


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як пройшло дитинство видатного Стівена Хокінга.