Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram, як реагує на зраду чоловіка з молодою коханкою. Так, спочатку знаменитість довгий час не з'являлася в соцмережах, а нещодавно виклала трепетний знімок з дочкою з Єрусалиму.

За 14 годин кадр набрав майже 230 тис. лайків. Деякі фолловери були дуже щасливі бачити артистку знову, а деякі вирішили, що такі зворушливі фото - всього лише дешевий трюк. "Цукерочки) ми сумували по ваших фото! Щастя вам, рідні!", "Ваш тато блядун", "Як же я сумувала по вам обом, нарешті", "Ви повернулися, ура, дуже вам раді, впевнені, що все буде добре, ми вас любимо)", "Це типу фотка після чуток про чоловіка, і типу нічого не треба крім дочки... Ясно", "Сподіваюся не цей свин фоткав,який чоловіком зветься", "Ось і виявилося, що вона не богиня, а діва звичайна баба зі своїми звичайними бабськими проблемами. Як же важко обличчям в бруд, а так хотіла бути ідеальною", "Глядачі не люблять Ані Лорак за обман. Вона їх дратує. Ані Лорак прозвали "Мадам мильна бульбашка...", - взялися коментувати шанувальники.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що поки Ані Лорак виступала перед латвійської публікою, її чоловік теж зривав оплески - в київському караоке-клубі. Мурат з'явився у закладі зі стрункою брюнеткою - бурхливе побачення потрапило на камеру. Звуть цю дівчину Яна Бєляєва, відома в українській столиці тусовщиця, постійна клієнтка Dali Park в центрі Києва. Також Ані Лорак практично відразу після звістки про зраду чоловіка Мурата Налчаджіоглу зникла з поля зору. Останній запис на своїй сторінці в Instagram вона зробила з фестивалю в Баку. Але нещодавно знаменитість поставила жирну крапку на відносинах з чоловіком. Здається, що на знімку Кароліна спеціально тримає руку так, щоб ні у кого не залишилося сумнівів у відсутності обручки.