Як повідомляє Clutch.ua співачка TAYANNA, також исвестная як муза кліпмейкера Алана Бадоєва, нещодавно спровокувала чутки про свою вагітність.
Фанати учасницы Національного відбору на Євробачення 2018 TAYANNA впевнені, що дівчина готується стати мамою вдруге. Хоча співачка і не коментувала ці чутки. її прихильники активно обговорюють цю тему в соціальних мережах.

Вночі, 27 березня, на особистій Instagram-сторінці муза Алана Бадоєва, українська співачка TAYANNA опублікувала зворушливе фото з 5-річним сином Даніелем. На знімку хлопчик ніжно обіймає маму, поклавши голову їй на живіт. Цей жест і наштовхнув шанувальників артистки на підозри.

Деякі передплатники співачки TAYANNA помітили, що її помітно округлився животик. Це питання вони довго обговорювали в коментарях під сімейним фото: «Вона вагітна?», «Напевно таки вагітна», «Згодна! Як мило синочок їй голову на груди поклав... Видно, що фігура округлилася..»

"Знай.иа" раніше рассказалывал, що переможниця "Євробачення 2016", популярна українська співачка кримсько-татарського походження Джамала повідомила шанувальникам радісну новину: вона вперше стала мамою. У своєму Instagram артистка написала, що її з Бекіром Сулеймановим сім'ї з'явився син, Емір-Рахман Сеїт-Бекір ог'ли Сулейманов.