Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram деякими фактами з особистого життя. Зовсім нещодавно знаменитість виставила фото без макіяжу у великому теплому світшоті, дякуючи рідним і близьким.

"Найбільше спасибі в моєму житті, хочу сказати людям, які розуміють, як важливо , щоб з їх присутністю, нам було комфортно.. Вас прям пару чоловік, але ми з Чічєю потерпимо ...)))", - трепетно підписала знімок Даша. Фанати помітили, що артистка прекрасна навіть у такому "домашньому" вбранні. "Справжня....чудове фото", "Дарина, ви прекрасні", "ну от красива і все тут... жіночна, справжня, якась наповнена змістом, без фільтрів, мейку, мішури... а красива як зараза)", "Отримую величезне задоволення від натуральної жіночої краси, у епоху однакових, силіконових instagram-ляльок це така рідкість. Даша, ти - красуня.", "Даша, я не перестаю вами захоплюватися - в один момент зухвала сексі і мрія багатьох чоловіків, і в той же час така природна, відкрита, домашня, жива. Дуже люблю ваші пости з моментами з життя, особливо про рибалку".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Даша Астаф'єва показала уривок з вправою і, здається, видала свій головний секрет ідеальної фігури: суворого тренера.