У вівторок, 5 червня російський актор Михайло Єфремов дав розгорнуте інтерв'ю популярному блогеру і журналісту Юрію Дудю. Зокрема, він висловився з приводу свого ставлення до України і до того, як повинен вчинити Кремль щодо сусідньої держави.

Скандальний Михайло Єфремов нерідко висміює політику Путіна по відношенню до внутрішніх проблем РФ, анексії Криму, Евромайдана і багатьох інших. Так, він вважає, що Росія повинна віддати Кримський міст Україні і поставляти газ в країну безкоштовно і тільки в цьому випадку, на його думку, країни зможуть примиритися.

"Треба їм цей міст віддати. Нехай вони беруть гроші за проїзд... З Кримом, мені здається, треба розбиратися з Україною саме грошима. Якщо Україні посилати газ безкоштовно 10-15 років, то цілком можна домовитися. А вони піднімуться на цьому", - вважає актор.

Єфремов, крім усього іншого, різко висловлювався про російському народі і називав їх ключовими заздрісність і фальшивий патріотизм.

Популярні новини зараз
Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів" Захар Беркут, Гуцулка Ксеня та Іловайськ 2014: друг Сергія Притули Олександр Педан назвав 6 причин, щоб сидіти вдома Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Зараз всі на патріотизмі. Значить, точно прокралися. Якщо заговорили про патріотизм, значить, точно дірки в кишенях", - вважає Єфремов.

Варто відзначити, що ще в 2017 році актор відмовився від поїздки в Крим саме з-за того, що робота на аннексированном півострові завадить йому в майбутньому відвідати Україну.

"Якщо я буду працювати в Криму, мене не пустять в Україну. Я почекаю все-таки, поки українці не видихнуть або щось ще... Якщо так, то я вибираю в даному випадку, хоча я в Криму практично виріс, і там я і почав як артист, як кіноактор. Я не можу сказати, що я ридав у подушку, але це було дуже неприємно мені", – пояснює артист.

Михайло Єфремов одного разу виконував у Москві номер "Ульти-шах і ульти-мат", повний сатири. Він висміяв президента РФ Володимира Путіна і передбачив йому трибунал в Гаазі.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" актор Михайло Єфремов в інтерв'ю Юрію Дудю пояснив своє порівняння російського народу з гнидою.

У 2013 році артист заявив, що "наш народ - не дитина, а мерзенна підліткова гнида". Його запитали, що він тоді мав на увазі.

"Заздрісність, крикливость, істеризму, - все, що потім і проявилося в 2014 році", - пояснив Єфремов.