Останнім часом хакери все частіше стали полювати на оголені фото знаменитостей, а їхніми жертвами стають не лише голлівудські зірки, а й російські.

Пропонуємо згадати зірок з РФ, інтимні знімки яких за останні роки підривали соцмережі.

Анастасія Волочкова

Нещодавно у мережі опублікували інтимні фото російської балерини Анастасії Волочкової. На знімках вона займається сексом, але точно невідомо з ким.

Як стало відомо пізніше, знімки належать бізнесмену Чермену Дзотову, з яким Волочкова була у стосунках. Невідомі хакери нещодавно зламали його сторінку у "ВКонтакте".

Дзотов дав коментарі з цього приводу. Він заявив, що невідомі шантажували його цими фото. Бізнесмен шкодує через появу світлин у мережі.

"З Настею ми вже більше року не спілкуємося, і мені найбільше не хотілося б, щоб це відбилося на її нинішніх стосунках. Це справа рук тих самих шахраїв, які поцупили мою телефонну картку - була оформлена не на мене - і зламали всі мої соцмережі півроку тому", - сказав Дзотов.

Наташа Корольова

У 2014 році хакери зламали телефон співачки Наташі Корольової та виклали у мережу її оголені знімки. Разом з чоловіком Тарзаном вона звернулась до суду, а злочинців покарали.

Юлія Ковальчук

Не так давно кібер-злочинці отримали доступ до пікантних фото колишньої солістки гурту "Блестящие" Юлії Ковальчук. У соцмережах розповсюдились непристойні фото і її чоловіка - співака Олексія Чумакова.

Екс-учасниця гурту "ВІА Гра" та володарка титулу "Міс Росія-2006" Тетяна Котова також ставала жертвою хакерів.

У мережі публікували й оголені фото зірки серіалу "Універ" Наталії Рудової.

Також хакери розігрівали інтерес громадськості знімками ведучої "Дому-2" Ксенії Бородіної.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після публікації у мережі оголених фото Волочкової, її екс-коханця - бізнесмена Чермена Дзотова - кинула дівчина.