Слідом за голлівудськими знаменитостями тренд на селфі в стилі "ноумейкап" підхопили і багато російських зірок. Деяких з них без макіяжу, чесно кажучи, відразу може бути складно впізнати. У нашій добірці свіжа порція фотографій зірок шоу-бізнесу без макіяжу.

Христина Асмус

Актриса Христина Асмус – справжній майстер перевтілення. Червоні губи і смокі айс – і ось вона фатальна спокусниця. А тепер подивіться на фотографію зірки без макіяжу.

Анна Хількевич

Популярні новини зараз
Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Зірка російського серіалу Універ Анна Хількевич любителька яскравого макіяжу, який вигідно підкреслює риси її обличчя. А ось без стрілок і яскравої помади дівчина виглядає набагато молодше своїх років.

Ольга Бузова

Ольга Бузова до напівзаходів не звикла. Якщо вже макіяж, то помітний і яскравий. Акцент на щось одне? Ну вже ні! І очі, і губи, і вилиці – все повинно бути намальовано. Знімки без косметики Ольга викладає вкрай рідко, але знайти парочку фото все ж можна.

Маша Малиновська

Яскравий бронзатор, величезні губи, накладні вії — все це Маша Малиновська, на щастя, залишила в нульових. Зараз телеведуча віддає перевагу більш стриманим образам, а часом викладає фотографії і зовсім без косметики. Впізнаєте Машу Малиновську?

Олена Летюча

На екрані Олена Летюча завжди при макіяжі та зачісці. Такою ж звикли бачити її і на світських раутах. А як виглядає сувора російська телеведуча без прикрас?

Катерина Варнава

А як тобі свіже фото макіяжу від Катерини Варнави? З такими рисами обличчя зірці Comedy Woman взагалі можна не фарбуватися.

Гоар Аветисян

Найпопулярніший візажист Росії анітрохи не соромиться виставляти фотографії, на яких вона без граму косметики. А на їдкі коментарі Гоар реагує самим правильним чином — сміється.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Instagram зірок без фотошопу зможе вас здивувати. У соціальній мережі Instagram з'явився найправдивіший акаунт про зовнішність зірок.