Відомий американський актор та кінорежисер Морган Фрімен записав відеозвернення під красномовною назвою "Війна".

Авторство ролику, опублікованого в YouTube, належить некомерційному та безпартійному Комітету з розслідування Росії.

Свою промову зірка кіно починає відвертими словами: "На нас напали. Йде війна", а згодом звинувачує РФ у пропагандистській діяльності та масштабних кібератаках, одна із яких, як підозрюють експерти, була здійснена під час виборів у США.

Звертається Фріман і до глядацької уяви: змальовує ймовірний сценарій вигаданої стрічки, де всі події розгортаються навколо радянської спецслужби КДБ і її агента. Саме він вирішив стати президентом, користуючись загальним хаосом у суспільстві, тому що хоче помститися за розпад своєї батьківщини.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Свою розповідь актор веде на тлі архівних кадрів, де зображене протистояння натовпу людей і загонів ОМОНу, а за кілька хвилин на кадрах з'являється російський президент Володимир Путін, якого Фріман, судячи з його слів,вважає "заклятим ворогом", тому що впевнений: Москва має намір помститися Вашингтону за розвал СРСР.

"Вільний світ потребує нашого лідерство. Протягом 241 року наша демократія була зразковим прикладом для всього світу. Ми винні тим громадянам, які боролися і вмирали, щоб захистити цю велику націю і врятувати демократію. Ми зобов'язані перед майбутнім поколінням боротися до кінця", - зазначив він.

Ролик завершується зверненням до американців: він просить у них розповісти правду про втручання РФ у їх вибори минулого року.

Як повідомляв портал "Знай.ua", український журналіст влаштував справжню перепалку із російськими пропагандистами в ефірі одного із місцевих каналів.