Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Так, знаменитість вирішила затриматися на острові Корфу в Греції, де розставляє ноги, тікає від людей і ховається в деревах. Цього разу артистка погрілася на зеленій галявині, проте фанати вирішили, що до цього Анастасія вже пригубила кілька чарочок спиртного.

"Коли сонячно і гарно на серці і в природі.", - похвалилася Волочкова. Фолловери ж взялися коментувати ситуацію: "Ховатися передумала або і звідти поперли? І ти вирішила повернутися на лакшері галявину?", "НАСТЯ, ТИ ПОВЕРНУЛАСЯ? В ХОВАНКИ ВЖЕ НАГРАЛАСЯ?", "У сторіс знову язик заплітається.... Ну хоч би не палилась так перед шанувальниками", "(((ЗАГАДКА))))на траві валяється і язик заплітається!??", "Хронологія фотографій порушена...Прямо квест якийсь))", "Ку-ку на березі...)", "Раскрівушку в студію!", "а де горілочку діла??".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова швидко втомилася від публічного життя на Корфу і вирішила відплисти подалі від людей, обов'язково вказавши локацію, де саме вона сховалася в шпагаті і як її знайти в безлюдному місці. Також знаменитість вирішила повністю роздягтися, а щоб не травмувати своїх фанатів замазала в'ялі груди в фотошопі. Чомусь Анастасія вважає, що саме так виглядають ієрогліфи. А ще артистка вирішила похвалитися номером у готелі, назвавши його віллою, але заради цього чомусь полізла на дерево.