ак повідомляє Clutch.ua днями солістка популярної поп-групи Час і Скло Надя Дорофєєва вирушила на гастролі в Туреччину. Хоч графік Наді і розписаний по хвилинах, вона все-таки знайшла трохи часу на себе і відпочинок. Фото з поїздки співачка ділиться з фанатами у своєму Instagram, однак останній пост змусив шанувальників переживати.

Солістка групи Час і Скло зізналася, що у неї незмикання голосових зв'язок (запальні процеси в гортані, які тягнуть за собою порушення роботи голосових зв'язок; головні симптоми — хрипота, зміна голосу або навіть повна втрата звуку).
«У мене жахливе незмикання зв'язок. Коли таке відбувається — треба просто мовчати, це найкраще лікування. І тут ти залишаєшся один на один зі своїми думками. А вони різні... в основному сумні чомусь. Дивно», — зізналася Надя Дорофєєва під підписом до однієї з фото. Підписники поспівчували зірці і написали безліч коментарів, побажавши скоріше одужати.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в понеділок, 23 квітня, соліст популярних в Україні поп-груп "Час і Скло" і MOZGI Олексій Завгородній (Позитив) травмувався під час зйомок нового кліпу. Про це стало відомо з особистої сторінки виконавця в Instagram, де з'явилися фото і перші деталі з місця інциденту.

Як можна помітити, за сюжетом ролика, Позитив повинен був виконати небезпечний трюк - проїхатися на мотоциклі, ставши ногами на сидіння. На фото видно, музикант використовував страховку, проте в одному з дублів він все ж не втримався на байку.
Співак, який відмовився від послуг каскадера і прийняв рішення виконувати трюк самостійно, поділився кількома фото, на яких зображений з саднами і свіжими ранами на обличчі.