Тетяна Брухунова – передбачувана коханка відомого російського коміка Євгена Петросяна, який розлучається зі своєю дружиною Оленою Степаненко, розповіла, як їй вдавалося "приручати" чоловіків.

Так, на думку Тетяни, привернути увагу чоловіка можна тільки щирими почуттями і терпінням, але при цьому вона не вірить в любов з першого погляду, пише Обозреватель.

"Такої любові не існує. З першого погляду може виникнути тільки симпатія, не більше того", - зазначила Брухунова і додала, що при цьому найкрасивішою жінкою є тільки та, яка щиро закохана.

Раніше Брухунова також активно роздавала інтимні поради своїм підписникам в соціальних мережах. Приміром, у неї запитували про те, для чого призначена жінка: для сім'ї і виховання дітей чи їй краще рівноправно працювати і бути самостійною. "Жінка адаптується в запропонованих обставинах. Сильною і рівноправною з чоловіком її зробило життя", - відповіла Тетяна.

Крім того, у своїх міркуваннях Брухунова підкреслила, що в даний час існують жінки, готові йти за коханим і в вогонь, і в воду, незважаючи на сучасні стандарти про гендерну рівність.

Як відомо, популярні російські гумористи Євген Петросян і Олена Степаненко, які прожили разом більше 30 років, нещодавно вирішили розлучитися. Подейкують, що 72-річний артист захопився молодою помічницею Танею, з якою працює вже не перший рік. Також в мережі поширювали інформацію про те, що Тетяна чекає дитину від 72-річного коміка, однак адвокат, який захищає його інтереси в шлюборозлучному процесі, спростував інформацію про вагітність Брухунової.

Нагадаємо, скандальна письменниця жорстоко пожартувала над Петросяном.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що скандальне розлучення Євгена Петросяна прокоментувала його дочка.

Також "Знай.uа" писав, що подруга Путіна втрутилася в розлучення Петросяна і Степаненко.